Kosmetická péče je pozoruhodný rituál, díky kterému se můžeme cítit uvolnění, krásní a hýčkaní. K tomuto hýčkání neodmyslitelně patří nejušlechtilejší pracovní nástroj – ruce kosmetičky  a produkty, kterými Vás klienty ošetřuje. Najít bezpečnou, účinnou a šetrnou značku není jednoduché a já věřím, že to musí být láska na první „dotek“.

Ve PHYTOMERu věříme v moře a sílu jeho přírodních účinných složek. Věříme, že bezpečnost a vysoká účinnost mohou jít ruku v ruce. Taková kvalita je nejen naše povinnost, ale také výzva.

PHYTOMER přináší to nejlepší ze zázračného bohatství  moře pro kohokoliv, ať už je kdekoliv. Každý může mít krásnou a zdravou pleť.

Domovem Phytomeru je francouzské město Saint-Malo v Bretani. Od založení společnosti v 70. letech se výroba i výzkum specializuje na mořské řasy.

Dávají přednost kultivaci mořských řas na otevřeném moři a laboratoři, aby zachovali jejich čistotu a přispěli k udržitelnému zachování mořských zdrojů.

Pečlivě vybírají každou složku, která se stane součástí produktů, aby byla kvalitní a účinná. Veškerá ošetření jsou testována nezávislými laboratořemi pod dohledem odborníků, dermatologů a biologů, aby byla zachována bezpečnost a kvalita péče o pokožku.

Kosmetické produkty na profesionální ošetření i domácí péči se připravují v laboratořích v zátoce Mont-Saint-Michel v Bretani. Dopad a vliv na životní prostředí eliminují upřednostňováním ekologické výroby: aktivní složky získávají bez použití rozpouštědel nebo chemických látek a využíváme obnovitelné zdroje energie. Odpadní vody z výroby čistí filtračními zahradami.

PHYTOMER nejsou jen výjimečné produkty. Jsou to také jedinečné procedury s maximálními relaxačními účinky.