PHYTOMER nejsou jen výjimečné produkty. Jsou to také jedinečné procedury s maximálními relaxačními účinky.

Ošetření

Každé kosmetické ošetření začíná uvítacím relaxačním rituálem. Pleť je orosena závojem mořské vody s důležitými minerály, které pokožku hydratují a relaxují.

Druhým krokem je hluboký nádech za pomocí ikonického relaxačního séra, který stimuluje beta-endorfiny. Obsahuje slaměnku, přímořskou levanduli a skalní růži.

EXTENDED YOUTH

PROTIVRÁSKOVÉ A VYPÍNACÍ OŠETŘENÍ

Účinná léčba pro omlazení pleti, vyplnění vrásek a restrukturalizaci obličeje. Hluboké i jemné vrásky jsou redukované, pokožka je až 5x pevnější, pleť je zářivá. Ošetření chrání před volnými radikály, doplňuje stopové prvky a zabraňuje únavě buněk.

OLIGOFORCE LUMINATION

OMLAZUJÍCÍ A DEPIGMENTAČNÍ OŠETŘENÍ

Jedinečné rozjasňující obličejové ošetření s účinnou redukcí pigmentových skvrn pomocí speciálně zaměřených produktů. Ošetření je specifické dvěma druhy exfoliace, která napomáhá pokožku regenerovat a sjednocuje barevný tón. Obnovuje funkce pokožky, její vitalitu a hydrataci. Doplňuje důležité minerály.

HYDRA BLUE

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření zajistí účinnou hydrataci, výrazně rozzáří a vyplní pokožku. Kombinuje výrobky s příjemnými texturami a velmi uvolňující masáží, čímž hydratuje a zklidňuje pleť, která okamžitě ukáže svou přirozenou svěžest.

WHITE LUMINATION

ROZJASŇUJÍCÍ A ZESVĚTLUJÍCÍ OŠETŘENÍ

Okamžitě zářící pleť oplývající krásou, redukce pigmentových skvrn. Bezkonkurenční projasnění, viditelně prosvětlená pleť. Toto kosmetické ošetření se zaměřuje na čištění a detoxikaci buněk, aplikaci rozjasňujícího séra a aplikaci alginátové masky s vitamínem C. Optimalizuje funkci kmenových buněk pokožky pro korekci vrásek.

CITYLIFE

OSVĚŽUJÍCÍ A DETOXIKAČNÍ OŠETŘENÍ

Nejmodernější profesionální ošetření zaměřené na městkou pleť, pleť trpící stresem ze životního stylu a prostředí – dehydratací, tmavými skvrnami, unavenou a povadlou pleť s otoky a kruhy pod očima. Výsledkem ošetření je okysličená a hydratovaná pokožka. Dle stavu pleti můžeme vybrat dvě možnosti této péče. Ošetření detoxikuje a hluboce čistí kůži.

DOUCEUR MARINE

ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ

Zklidňující péče pro zjemnění pokožky a zlepšení ochrany u citlivé pleti nebo pleti se sklonem k zarudnutí. Působí proti podráždění, snižuje pocity napětí, působí proti zarudnutí. Pokožka je po péči intenzivně vyhlazená a chráněná před enviromentálním stresem. Péče zvyšuje tvorbu kolagenu, stimuluje životaschopnost fibroblastů, chrání před volnými radikály.

ACNIPUR

OŠETŘENÍ PRO AKNÓZNÍ PLEŤ

Čistící a zmatňující ošetření pleti, které je prokazatelně účinné v boji proti akné. Po ošetření je pleť viditelně zdravější, svěžejší a čistší. Redukuje nedostatky pleti, uvolňuje ucpané póry a reguluje nadbytečný kožní maz. Acnipur má silné antibakteriální účinky.

EYE PERFECTION

ROZJASŇUJÍCÍ UKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ OČÍ

Každé ošetření obličeje doporučuji doplnit a cílenou komplexní péči o oční okolí. Ošetření očního okolí obsahuje speciální masáž pro krásné a rozjasněné oči. Kontury očí jsou zjemněny, rozjasněny, otoky mizí. Chrání jemnou pokožku v očním okolí před znaky stárnutí, přirozeně zanechává proteiny v pokožce.